Tagastamisõigus

 

nahahooldus.ee veebipoest ostetud kaubale kehtivad Eesti Vabariigi seadustes ettenähtud garantii ja tagastamiskord. Ostetud kaubale kehtib alates kauba kättesaamisest 14 päevane kauba tagastamisõigus, vastavalt Võlaõigusseaduse § 56-le.

Toote tagastamine:
1. Klient peab oma tagastamissoovist teada andma 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist e-posti aadressil info@nahahooldus.ee või täitma allalaetava avalduse ja selle edastama e-maili või posti teel.

2. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja orginaalpakendis.

3. Kauba tagastamiskulud kannab klient, välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või tegemist praakkaubaga.

4. Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile koheselt, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel taganemisavalduse kättesaamisest. Lisaks tagastatud kauba maksumusele tagastatakse ka kauba kättetoimetamis kulud.

5. Avatud pakendiga tooted tagastamisele ei kuulu. Samuti ei kuulu tagastamisele tooted mille kasutamist (või mittekasutamist) ei ole võimalik kontrollida (näiteks keeratava korgiga kreemid, millel puudub tootja pakendil eraldi foolimkate jne.). Sellisel juhul raha ei tagastata ja toodet samuti tasuta kliendile tagasi ei saadeta. 

Võimalike pretensioonide korral, palume saata e-mail aadressile info@nahahooldus.ee Saadetud kirjas palume kirjeldada võimalikult täpselt milles pretensioon seisneb ning ärge unustage lisamast kontaktandmeid. Pretensiooni esitajaga võetakse ühendust 3 tööpäeva jooksul.

 

Sebamed - 50 aastat apteegikosmeetikat. enam kui 20 aastat Eestis !