Kuidas osta e-poest


Ostmine e-poest on lihtne. Selleks tuleb läbida järgnevad etapid:

1. Valige tooted
Valige vasakul asuvast tootepuust huvipakkuv kaubakategooria klikkides selle nimel. Teile kuvatakse kõik vastavas kategoorias olevad tooted.

Tooteid saate leida ka kasutades otsingut. Sisestage toote nimi ainsuses või tootenime osa ning vajutage enter klahvi. Nüüd ilmuvad ekraanile kõik tooted, mis vastavad sisestatud otsingule. Tootel klikkides saate avada toote infolehe, kus on põhjalikum informatsioon.

2. Lisage toode ostukorvi
Enne toote ostukorvi lisamist saate muuta soovitud ostukogust. Selleks sisestage soovitud kogus vastavasse lahtrisse või klikkige „+“ või „-“ nuppe. Toote saate lisada ostukorvi, kui vajutate nupule „Lisa korvi“.

Juba ostukorvi lisatud tooteid saate näha, kui liigute hiirega ekraani paremasse ülanurka, kus on kujutatud ostukorvi märk ja selle taha toodud ostukorvi lisatud toodete arv ja summa. Klikkides ostukorvi sümbolil avaneb Teie ostukorvi sisu. Vajadusel saate siin muuta ostukorvi koguseid vastavatesse lahtritesse uute numbrite sisestamisega ja klikkides nuppu „Salvesta koguse muudatused“. Ostukorvis olevaid tooteid saate eemaldada klikkides nuppu „eemalda“ või tühjendada kogu ostukorvi klikkides nuppu „Tühjenda korv“. Vajutades nupule „Jätka ostmist“ saate jätkata uute toodete ostukorvi lisamist.

3. Sooduskupong. Juhul kui Teil on olemas sooduskupong siis sisestage see vastavasse kohta ja vajutage "lisa kupong".Süsteem arvutab automaatselt allahindluse vastavalt kupongi väärtusele.

4. Ostu vormistamine
Ostu vormistamiseks klikkige ostukorvis asuval nupul „telli“. Teid suunatakse edasi uuele lehele, kus saate sisestada info ostja ja kauba saaja kohta. Tärniga tähistatud väljad on kohustuslikud täita. Kontollige palun kindlasti andmed kaks korda üle, et kõik sisestatud andmed oleksid korrektsed.

5. Valige sobiv tarneviis rippmenüüdest või tehke mumm lahtrisse
Peale tarneviisi valimist lisatakse valitud tarneviisi maksumus Teie ostukorvi, mida saate näha lehe allosas. Soovi korral saate lisada lahtrisse „Kommentaarid“ veel midagi, mida peate oluliseks meile edastada.

E-poe kasutustingimused on meie kodulehel ja ostu vormistamisel kinnitate, et nõustute tingimustega.

Ostu vormistamiseks klikkige nuppu „Vormista ost“. Teid suunatakse edasi järgmisele lehele, kus saate valida endale sobiva makseviisi.

4. Tasuge pangalingiga
Ostu eest saate tasuda kasutades Swedbank’i, SEB, LHV pangalinke või valite tasumise arvega. Valige endale sobiv pangalink ja tasuge makse järgides pangalingi klikkimisele järgnevaid juhiseid. Peale pangalingi kaudu maksmist oodake, kuni pank suunab Teid e-poodi tagasi või klikkige nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.Peale tasumist saadetakse Teie e-postiaadressile, mille sisestasite ostu vormistamise etapis ostja aadressiks, tellimiskinnitus. Kaup tarnitakse Teile vastavalt valitud tarneviisile ja tarnetingimustele.

 

Sebamed - 50 aastat apteegikosmeetikat. enam kui 20 aastat Eestis !