Sun Care

Sun Care

Päikesekaitsetooted täiskasvanutele.

Päevitamine on nahale suur stress ja seetõttu peavad lisaks nõuetekohastele päikesekaitseomadustele tooted sobima ka nahatüübiga. Sebamed Sun Care on meditsiiniline nahahooldussüsteem, mille tooted on väljatöötatud koostöös nahaarstidega ja dermatoloogiliselt testitud. Päikesekaitsetooted vastavad kindlatele standarditele. UVE kiirguse rangeimaks kriteeriumiks on Austraalia standard, mille kohaselt peab kaitse olema vähemalt 90% ulatuses. Sebamed Sun Care toodetel on see näitaja vastavalt Austraalia standarditele 98%. 

Sebamed Sun Care tooted on efektiivsed, kauakestva kaitsega kahjuliku päikesekiirguse mõjude eest, pakkudes intensiivset ravi juba ärritunud ja kahjustatud nahale - ohutuks päikese nautimiseks!

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

 

Leevendab liigsest päikesekiirgusest tekkinud nahaärritusi. Jahutab ja pehmendab nahka päevitamise järgselt. Sobib kasutada peale päevitamist ülekuumenenud naha ja päikesest kahjustatud naha taastamiseks. Sobib päikesetundlikule ja päikest mitte kannatavale nahale. Sobib ka laste naha kaitseks.

Tootekood: SM_aftersun
10,99 €

Päikesekaitsevahend tundlikule ja päikesekiirgust mitte taluvale nahale. Sobib keha ja näo kaitseks. Sobib ka lastele. Päikesekaitsefaktor on 30. Sisaldab UVA (98%) ja UVB päikesekaitse filtreid kombineerituna mikropigmentidega. Dermatoloogiliselt testitud.

Tootekood: SM_suncream30
13,09 €

Päikesekaitsevahend tundlikule ja päikesekiirgust mitte taluvale nahale. Sobib keha ja näo kaitseks. Sobib ka lastele. Päikesekaitsefaktor on 50. Sisaldab UVA (98%) ja UVB päikesekaitse filtreid kombineerituna mikropigmentidega. Dermatoloogiliselt testitud.

Tootekood: SM_suncream50
13,99 €

Päikesekaitsevahend tundlikule ja päikesekiirgust mitte taluvale nahale. Sobib päikesekaitseks kehale. Sobib ka lastele. Päikesekaitsefaktor on 30. Sisaldab UVA (98%) ja UVB päikesekaitse filtreid kombineerituna mikropigmentidega. Dermatoloogiliselt testitud.

Tootekood: SM_sunlotion30
14,29 €

Päikesekaitsevahend tundlikule ja päikesekiirgust mitte taluvale nahale. Sobib päikesekaitseks kehale. Sobib ka lastele. Päikesekaitsefaktor on 50. Sisaldab UVA (98%) ja UVB päikesekaitse filtreid kombineerituna mikropigmentidega. Dermatoloogiliselt testitud.

Tootekood: SM_sunlotion50
14,78 €

Pihustiga päikesekaitsevahend tundlikule ja päikesekiirgust mitte taluvale nahale. Sobib päikesekaitseks näole ja kehale. Lastele ja täiskasvanutele. Päikesekaitsefaktor on 30. Sisaldab UVA (98%) ja UVB päikesekaitse filtreid kombineerituna mikropigmentidega. Dermatoloogiliselt testitud.

Tootekood: SM_sunspray30
15,89 €

 

Sebamed - 50 aastat apteegikosmeetikat. enam kui 20 aastat Eestis !