Visio

Kuiva ja tundliku näonaha hooldus.                                        

Sebamed VISIO on spetsiaalselt tundliku ja kuiva näonaha hoolduseks väljatöötatud sari. Näonahk on õhuke ja rohkem kui kuus korda suurema läbilaskevõimega kui teised nahapiirkonnad. Seetõttu on näonahk väga tundlik ja aldis välistele mõjutajatele, mis võivad naha füsioloogilist tasakaalu häirida. 

VISIO näohooldus põhineb naha elastsust taastaval ja säilitaval hüaluroonkompleksil. Süsteemse nahahoolduse aluseks on naha korrektne puhastus, toniseerimine, niisutus ja toitainetega varustamine.VISIO sari moodustab ühtse terviku toimeainetest ja vahenditest, millele tuginedes on ideaalne nahahooldus tagatud.

Teie näonahk on terve ja elastne !

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

 

Tundliku ja kuiva näonaha õrn puhastus. Eeemaldab nahalt mustuse, nahajäägid ja meigi seda samal ajal kaitstes ning niisutades. Toode on dermatoloogiliselt testitud.

Tootekood: V_cl_milk
9,24 €

Tundlikku ja kuiva näonahka kaitsev, niisutav ja värskendav näovesi. Toode on dermatoloogiliselt testitud.

Tootekood: V_fa_toner
9,24 €

Õli-vees emulsioon kuiva ja tundliku naha niiskusesisalduse ja elastsuse taastamiseks ning säilitamiseks. Toode on dermatoloogiliselt testitud.

Tootekood: V_daycream
10,92 €

Niiskuse sidumisvõimet ja tasakaalu oluliselt parandav aktiivne geel. Muudab naha pehmeks ja elastseks. Toote efektiivsus on dermatoloogiliselt testitud.

Tootekood: V_hydrogel
10,92 €

 

Sebamed - 50 aastat apteegikosmeetikat. 20 aastat Eestis !