Anti-Ageing

Vananemisvastane ja küpse naha hooldussari.

Naha vananemine sõltub sisemistest ja välistest mõjudest. Lisaks geneetilistele ja hormonaalsetele teguritele mõjutavad nahka ümbritsev keskkond nagu päikesekiirgus, õhu-, saasteained ja stress. Nähtavad naha vananemise tagajärjed on kortsud, kahvatus, kuivus, tundlikkus, vähenenud elastus ja pigmendilaigud. Lisaks väheneb vananedes naha immuunsüsteemi vastupanuvõime - tulemuseks suurenenud risk haigustekitajate ja nahakasvajate suhtes. 

Sebamed Anti-Ageing sarja tooted sisaldavad koensüümi Q10, mis on naharakkude energiavahetuse katalüsaator. Lisaks E-vitamiin, mis neutraliseerib enneagset vananemist põhjustavaid vabasid radikaale. PH-väärtus 5.5 toetab naha loomulikku kaitsebarjääri ja kaitseb nahka kahjulike keskkonnamõjude eest. 

Anti-Ageing toodete efektiivsus on teaduslikult tõestatud ning toime on kiire ja tõhus!

Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

 

SEBAMED Q10 VANANEMISVASTANE NÄOKREEM  50ml

Vananemisilminguid ennetav ja pidurdav kerge koostisega kaitsev näokreem. Sisaldab koensüümi Q10. Imendumine on kiire ja nahale ei jää mingeid jääke. Toote toime ja efektiivsus on kliiniliselt testitud.

Tootekood: Q10_näokreem
13,79 €
SEBAMED Q10 PINGULDAV IHUPIIM 200ml

Naha niiskuse sidumise võimet parandav, trimmiv ja vananemisvastane ihupiim. Sisaldab koeensüümi Q10. Toote efektiivsus on kliiniliselt testitud.

Tootekood: Q10_ihupiim
9,29 €
SEBAMED Q10 PINGULDAV SILMAÜMBRUSKREEM 15ml

Koensüüm Q10 sisaldav kreem silmaümbruse naha kaitseks ja hoolduseks. Kreemis sisalduvad aktiivsed toimeained aitavad säilitada naha elastsust. Fütopeptiidid kombineerituna hüalurooniga tagavad intensiivse niisutuse. Tõestatud kortse vähendav toime. (*keskmiselt 41%  28 päeva jooksul).

Tootekood: Q10_silmakreem
7,79 €
SEBAMED Q10 VANANEMISVASTANE KOMPLEKT

Vananemisvastane küpse naha hooldussari.

Tootekood: Q10_komplekt
30,87 €

 

Sebamed - 50 aastat apteegikosmeetikat. 20 aastat Eestis !