SEBAMED LEELISEVABA INTIIMPESUVAHT NAISTELE (vanusele 15-50) 150ml

Hind:
9,94 €

Õrn seebivaba intiimpiirkonna pesemisvaht. Sobib vanusele 15-50 eluaastat.
pH tase 3,8. Väga hea nahataluvusega. Mõeldud igapäevaseks intiimhoolduseks. Günekoloogiliselt, kliiniliselt ja dermatoloogiliselt testitud.

Naturaalsete orgaaniliste tensiidide puhastaval toimel põhinev seebi- ja leelisevaba intiimpiirkonna pesemisvahend vanusele 15-50 eluaastat.
- Piimhape toetab intiimpiirkonna naha ja limaskesta loomulikku kaitsevõimet patogeensete mikroorganismide vastu ning tagab loomuliku mikrofloora tasakaalu. 
- Aitab ennetada nahaärritusi. Rahustav kompleks sisaldab aaloe mahla (Aloe Barbadensis), pantenooli (Panthenol) ja bisabolooli (Bisabolol).  
- PEG-ainete ja alkoholivaba.
- Ennetab ebameeldiva lõhna teket.
Toode on günekoloogiliselt testitud. Spetsiaalselt väljatöötatud naise intiimpiirkonna igapäevaseks hoolduseks ja infektsioonide profülaktikaks. Sobib nii menstruatsiooni kui ka raseduse ajal.

Kasutamine: Niisuta nahk. Doseeri vaht käele ja kanne nahale. Pese õrnalt ja seejärel loputa puhta veega. Ainult välispidiseks kasutamiseks.

Koostisosad: 
Aqua, Aloe barbadensis leaf extract, Decyl Glucoside, Triethyl Citrate, Cocamidopropyl Betaine, Panthenol, Bisabolol, Lactic Acid, Citric Acid, Xanthan Gum, Parfum, Sorbic Acid, Benzyl Alcohol.

 

Sarnased tooted

Õrnatoimeline naise intiimpiirkonna pesemisvahend pH tasemega 6,8 vanusele 50+. Mõeldud menopausi ajal ja selle järgseks kasutamiseks. Ennetab ja leevendab intiimpiirkonna kuivust. Günekoloogiliselt ja dermatoloogiliselt testitud.

Tootekood: intiim6,8meno
7,19 €

Õrn seebi- ja leelisevaba intiimpiirkonna pesemisvahend. Soovitatav vanusele 15-50 eluaastat.
pH tase 3,8. Väga hea nahataluvusega. Mõeldud igapäevaseks intiimhoolduseks. Günekoloogiliselt, kliiniliselt ja dermatoloogiliselt testitud.

 Testitud allergiasõbralik kvaliteet. Sobib ka väga tundliku naha korral. ECARF sertifikaat nr. 16-2545-0 * ECARF märgis omistatakse European Foundation for Allergy Research poolt.

Tootekood: intiim3,8
7,19 €

 

Sebamed - 50 aastat apteegikosmeetikat. enam kui 20 aastat Eestis !