Aasta 2016 lemmiktooted

13.01.2017

 

Aasta 2016 oli Sebamedi jaoks eriline. Nimelt möödus 20 aastat kui Eestis müüdi esimene Sebamedi toode. Meil on hea meel, et aasta aastalt on kasvanud nende inimeste hulk, kes on usaldanud just seda sarja enda ja oma laste naha eest hoolitsemisel. Tegime väikese kokkuvõtte toodetest, mis aastal 2016 enim meie klientidele meeldisid. 

Vastsündinu nahk vajab erilist hoolitsust, kuna on õhem ja naha rasuproduktsioon on väiksem. Lapse nahk vajab erilist hoolt ja sagedast puhastamist ning niisutamist, et vältida liigset kuivust.

Sebamed Baby tooted on loodud just vastavalt laste naha õige happelise kaitsekihi taseme hoidmiseks ja säilitamaks loomuliku pH 5,5 taset. Sebamed Baby sarja tooteid soovitavad ämmaemandad alates esimesest elupäevast. Sebamed Baby sarja vaieldamatuks lemmikuks kujunes aastal 2016
  Laste leelisevaba pesemisvahend extra soft.


Lemmikute sekka mahtusid veel Sebamed Baby lastešampoon ja Sebamed Baby nahapuhastusrätikud 72  tk/pakis .

Aknele kalduva näonaha hoolitsemise juures on oluline jälgida nelja etappi: puhastamine, toniseerimine, hooldus ja põletikuga võitlemine. Sedamed Clear Face sarjas on kõik ideaalseks hoolduseks olemas ja võimaldab ennetada ning leevendada erinevaid akne vorme. 

Teise ja kolmanda koha top 2016 aasta toodete pjedestaalil hõivasid vistrikulise ja akne hoolduseks mõeldud sarjast Clear Face sügavpuhastav näovesi ning Clear Face leelisevaba seep.Tabelisse pääses veel antud sarjast meie lemmik Clear Face antibakteriaalne pesemisvahtmida on võimalik valida kas 50 või 150 ml suuruse tuubi vahel.

Hea meel näha, et meie endi lemmiksari UREA on samuti tabelis kätekreemiga ja saame nimetada klientide lemmiktooteks. Praegusel aastaajal, kus krõbedad külmakraadid kuivatavad veelgi rohkem, vajab nahk lisahoolt. Sebamed Extreme Dry Skin sari sisaldab lisaniisutust andvaid toitaineid, mille toime on kuiva naha korral väga tõhus ja kiire.

Sebamed Extreme Dry Skin tootesarja kohta leiad täpsemat infot siit.

Pesemisvahenditest trügisid lemmikute sekka Sebamed pesemisemulsioon oliivõliga, loodud kaitsma ja pehmendama tundlikku nahka, ja naistele mõeldud Sebamed intiimpesuvahend, mis mõeldud igapäevaseks kasutamiseks ilma et kahjustaks loomulikku intiimpiirkonna mikrofloorat.  

Eelmevalt välja toodud UREA kätekreemi kõrval võib välja tuua veel Anti-Dry tootesarja, millest Sebamed Anti-Dry niisutav kehalosjoon kuivale nahale on enim ostetud toodete nimistusse jõudis. Looduslike aktiivsete koostisainete kompleks toidab efektiivselt nahka, suurendades niiskusesisaldus ja taastab naha tasakaalu. Väga hea talvisel ajal, kui kehaniiskus on madalam ja vaja lisatoitaineid.

Lemmikute seast ei ole välja jäänud ka vananemisvastased tooted, mis ennetavad enneaegset vananemist ning kortsude teket. Imerohuks on koeensüüm Q10, mis aktiveerib hapniku ainevahetust raku tasandil. Sebamed Anti Ageing toodetest tooksime välja vananemisvastased Sebamed Anti Ageing Q10 ihupiim ja Sebamed Anti Ageing Q10 silmaümbruskreem.

                                       

Hoidke ja hoolitsege oma naha eest ka aastal 2017!

 

Sebamed - 50 aastat apteegikosmeetikat. 20 aastat Eestis !