Extreme Dry Skin

Extreme Dry Skin

 

Väga kuiva naha probleemide käes vaevleb üha rohkem inimesi. Sebamed Extreme Dry Skin sari sisaldab uureat, mille niisutav toime on väga kuiva naha probleemide korral tõhus ja kiire lahendus. Uurea leevendab pinguldustunnet nahas, niisutab ja silub seda. Uurea tõstab naha loomulikku kaitsevõimet ning keratolüütilise toime tõttu eemaldab nahalt ketenduse. 

 

Extreme Dry Skin sarja tooted on mõeldud kuiva naha korral esmase ning kiire lahendusena!

Mis on uurea ? 

Uurea on meie organismi loomulik koostisosa, mille kuiva nahka niisutav toime on leidnud teadusliku tõenduse juba kaua aega tagasi. Esmakordselt leiti seda ainet uriini koostises (sealt ka nimetus), ja see oli ka esimene orgaaniline ­aine, mida suudeti keemiliselt sünteesida. Kosmeetika toodetes kasutatakse keemilisel sünteesil saadud uureat.

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

 

SEBAMED LEEVENDAV KÄTEKREEM 5% UUREA 75ml

Kätekreem väga kuiva naha probleemide leevendamiseks. Suur (5%) uurea sisaldusega tagab kiire ja tõhusa toime. Ei sisalda värvaineid, mineraal- ja silikoonõlisid ning PEG-aineid.

Tootekood: urea_handcream
6,29 €
SEBAMED LEEVENDAV NÄOKREEM 5% UUREA 50ml

5% uurea sisaldusega näokreem pakub kohest leevendust väga kuiva naha probleemidele. Ei sisalda värvaineid, mineraal- ja silikoonõlisid ning PEG-aineid.

Tootekood: urea_facecream
11,99 €
SEBAMED LEEVENDAV SHAMPOON 5% UUREA 200ml

Suure karbamiidisisaldusega (uurea) shampoon niisutab intensiivselt peanahka ja leevendab sügelustunnet väga kuiva peanaha puhul. Ei sisalda värvaineid, mineraal- ja silikoonõlisid ning PEG-aineid.

Tootekood: urea_shamp
8,59 €
SEBAMED TERVENDAV IHUPIIM 10% UUREA 200ml

10%-se uurea sisaldusega ihupiim, mis pakub kiiret leevendust väga kuiva naha probleemidele.(psoriaas, atoopiline ekseem, kseroos, diabeet). Kiire leevendus 86% kuiva naha juhtudest. Ei sisalda värvaineid, mineraal- ja silikoonõlisid ning PEG-aineid.

Tootekood: urea_lotion
9,98 €
SEBAMED TERVENDAV JALAKREEM 10% UUREA 100ml - ravi toetav nahahooldus

Väga kuiva naha vaeguste kiireks leevendamiseks mõeldud suure (10%) uurea sisaldusega jalakreem. Ei sisalda värvaineid, mineraal- ja silikoonõlisid ning PEG-aineid.

Testitud allergiasõbralik kvaliteet. Sobib ka väga tundliku naha korral.
ECARF sertifikaat nr. 15-1400-0-V1
* ECARF märgis omistatakse European Foundation for Allergy Research poolt.

Tootekood: urea_footcream
6,98 €

 

Sebamed - 50 aastat apteegikosmeetikat. 20 aastat Eestis !