Anti-Ageing

Vananemisvastane ja küpse naha hooldussari.

Naha vananemine sõltub sisemistest ja välistest mõjudest. Lisaks geneetilistele ja hormonaalsetele teguritele mõjutavad nahka ümbritsev keskkond nagu päikesekiirgus, õhu-, saasteained ja stress. Nähtavad naha vananemise tagajärjed on kortsud, kahvatus, kuivus, tundlikkus, vähenenud elastus ja pigmendilaigud. Lisaks väheneb vananedes naha immuunsüsteemi vastupanuvõime - tulemuseks suurenenud risk haigustekitajate ja nahakasvajate suhtes. 

Sebamed Anti-Ageing sarja tooted sisaldavad koensüümi Q10, mis on naharakkude energiavahetuse katalüsaator. Lisaks E-vitamiin, mis neutraliseerib enneagset vananemist põhjustavaid vabasid radikaale. PH-väärtus 5.5 toetab naha loomulikku kaitsebarjääri ja kaitseb nahka kahjulike keskkonnamõjude eest. 

Anti-Ageing toodete efektiivsus on teaduslikult tõestatud ning toime on kiire ja tõhus!

Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

 

SEBAMED ANTI-AGEING Q10 KAITSEKREEM 50ml

Vananemisilminguid ennetav ja pidurdav kerge koostisega kaitsev näokreem. Sisaldab koensüümi Q10. Toote toime ja efektiivsus on kliiniliselt testitud.

Tootekood: Q10_näokreem
13,79 €
SEBAMED ANTI-AGEING Q10 IHUPIIM 200ml

Naha niiskuse sidumise võimet parandav, trimmiv ja vananemisvastane ihupiim. Sisaldab koeensüümi Q10. Toote efektiivsus on kliiniliselt testitud.

Tootekood: Q10_ihupiim
9,29 €
SEBAMED ANTI-AGEING Q10 SILMAÜMBRUSKREEM 15ml

Koensüüm Q10-ga kreem silmaümbruse naha kaitseks ja hoolduseks. Tõestatud kortsudevastane toime - 28 päevaga kuni 23% vähem kortse.

Tootekood: Q10_silmakreem
7,79 €
SEBAMED ANTI-AGEING Q10 VANANEMISVASTANE KOMPLEKT

Vananemisvastane küpse naha hooldussari.

Tootekood: Q10_komplekt
30,87 €

 

Sebamed - 50 aastat apteegikosmeetikat. 20 aastat Eestis !